KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15728105
nr 1572 8105
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Blyerts, Signerade, yttermått inklusive ram: 24x28-35x40cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:14:18
23/10 18:08:51
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund